PRIMA PAGINĂ » SPORT » FĂRĂ EMOȚII CU FCSB

FĂRĂ EMOȚII CU FCSB

1 vizualizări

Inainte sa plece la FCSB, Dica a batut echipa a doua a lui Becali cu 3-1. Toate golurile de la Pitesti, la primul meci al SCM-ului in nocturna in acest sezon, au fost marcate in prima repriza. Serban, Panait si Grecu au dus repede scorul la 3-0, dupa mai putin de o jumatate de ora. Simion a punctat pentru oaspeti din penalty, in finalul primei reprize.Antrenorul cu care SCM Pitesti a promovat in Liga a II-a isi va lua ramas bun de la alb-violeti dupa meciul din week-end, ultimul oficial din campionat. Dica spune ca jocul cu FCSB II nu a fost unul special.FCSB II face figuratie in Liga a III-a, cu un lot bazat pe foarte multi tineri. II crestem pentru echipa mare, spune antrenorul.